Про Хакатон

Споживач – основа енергоефективності та енергонезалежності!

 

П’ять міст, п’ять майдачників, 200 учасників, 18 команд, 48 годин безперервного хакінгу та пошуку рішень та стику енергетики та ІТ – таким був перший Хакатон енергетичної свободи Hack4energy, який відбувся 13-15 березня 2015 року в Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі та Тернополі та був організований українською мережею енергетичних інновацій Greencubator за підтримки кола небайдужих друзів та партнерів.

Вже 19-21 червня вас запрошує Hack4energy 2!

Hack4energy – це хакатон зі створення технологічних та поведінкових рішень, які дадуть сотням тисяч українців можливість економити на енергії, спільними зусиллями боротися з енергетичною окупацією, стабілізувати енергосистему, знизити тиск енергетики на довкілля та навчитися простими кроками змінювати енергетичні звички та якість життя.

Цього разу Hack4energy пройде в рамках Європейського тижня сталої енергетики. Ще більше міст, ще більше команд, більше викликів з різних галузей енергетики.

Greencubator також запрошує до спільнотворчості енергохакерів і всіх,  хто можуть і хочуть стати агентами поведінкових змін в енергетиці. Маєте запит на рішення для поведінкових змін в енергетиці – пишіть info@greencubator.info.

Учасники першого Hack4energy створювали рішення в царині розумної енергетики, поведінкових змін та енергоосвіти.

Команда з Одеси CatsKnead розробила гру для Windows та Android, яка навчає розумно отримувати та споживати енергію.

Дніпропетровці Smart Energy працювали над екосистемою для розумного будинку, яка об’єднує електроприлади для дистанційного керування, економії та контролю споживання електроенергії.

Львівський стартап uMuni створив сервісне рішення для моніторингу та аналізу енергоефективності за допомогою даних з лічильників – і вже працює з комунальними будівлями у Львові.

Кияни Save energy – save Ukraine (SESU) розробили додаток із лайфхками та порадами для виховання культури енергозбереження у звичайного споживача.

Команда із Тернополя Virtual Heat Meter створила віртуальний лічильник тепла, який дозволяє порівняти вартість теплової енергії нарахованої за принципом “за м2″ та реальну вартість енергії, яка необхідна за температурних умов довкілля.

Було ще багато інших цікавих рішень – і ми сподіваємося що Hack4energy 2 створить ще більше!

 

Ми дякуємо партнерам першого Хакатону енергетичної свободи Hack4energy: Фонду Конрада Аденауера, компанії Телепортус, Izolyatsia, Startup Depot, Академії Шаг, Innovation Box, Дніпропетровській облраді, Самопомочі, Моор і Партнери, Atmosfera, Еремурусу, Товариству творчої молоді, Yaware, MagneticOne, O2PR та спільноті волонтерів.

Яким був перший Hack4energy?

Приєднуйтеся до творення другого Хакатону енергетичної свободи Hack4energy!
Замовити квитки.