FAQ

1. Що таке хакатон?

Хакатон (від англіської «Hack + Marathon») – формат заходу, де фахівці різних галузей (програмісти, дизайнери, управлінці) об’єднуються у команди для розробки продукту, який має дати рішення вузько сформульованої проблеми («тема хакатону»). Зазвичай, хакатон триває від 24 до 96 годин і розробка проектів не зупиняється ні на хвилину. Обмеження у часі дозволяє  учасникам одразу відкинути усе другорядне і сфокусуватись лише на важливому функціоналі. Хакатони часто стають поштовхом для заснування стартапів і перетворюють ідеї у повноцінний бізнес.  Хакатони є унікальним досвідом командної роботи, що дозволяють учасникам навчитись ефективно взаємодіяти під постійним тиском.

2. Чи проходить хакатон в моєму місті?

Hach4energy відбудеться в Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Кривому Розі, Львові, Луцьку, Одесі, Тернополі, Харкові та Чернівцях. Адреси проведення можна знайти в розділі локації. Реєстрація за  посиланням.

3. Скільки коштує участь для розробника/команди? 

Всі ціни на участь – за посиланням.

4. Чому в деяких містах квитки платні, а у решті – безкоштовні?

Вартість квитків у Києві та Чернівцях частково покриває харчування учасників під час Хакатону. Учасники у Вінниці, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Кривому Розі, Луцьку, Тернополі, Харкові та Одесі самі відповідальні за своє харчування. Львів покриває харчування учасників за рахунок партнерських коштів.

5. В мене немає команди. Чи варто мені приходити на хакатон?

Звичайно приходьте, ми чекаємо на всіх. Команду та однодумців Ви зможете знайти вже на хакатоні. А ми Вам допоможемо.

6. В яких категоріях працюватимуть команди?

1. Apps4energy – додатки та мобільні рішення для ефективного споживання енергії, співпраці та поведінкових змін в енергетиці, IT-інструменти для ефективного споживання енергії домівками, компаніями та держструктурами

2. Design4energy – розробка постерів та інших дизайнерських матеріалів, які б залучали до ефективного споживання наших співгромадян, слабко охоплених інтернетом. Так, ми хочемо, щоб бабусі під під’їздом боролися за енергоефективність і мили кістки тим, хто не вимкнув вночі лампочку у вітальні

3. Make4energy – ми не забули «залізо»! Робіть апаратні рішення – EcoIs.me це початок дуже крутого тренду в енергетиці 2.0!

В кожній категорії буде свій переможець!

7Що є успішно закінченим результатом роботи команди? Які критерії?

Результатом має бути мінімальний продукт за 2 дні (сайт, додаток, плакат, соціальна модель/гра…), оцінювати будуть ментори по гнучких правилах.

8. Чи забезпечують організатори харчуванням?

Так, якщо Ви купували білети – ціна квитків частково покриває витрати на харчування. Якщо Ваш білет був безкоштовним – Ви відповідальні за своє харчування. Організатори будуть раді допомогти Вам у замовленні і доставці їжі.

9. Які дати Hack4energy?

Ми стартуємо о 18:00 в п’ятницю, 19 червня і закінчуємо о 20:00 в неділю, 21 червня. Детальна програма невдовзі з’явиться на сайті. Можна долучатись на протязі п’ятниці до початку формування команд.

10. Який мінімальний/максимальний розмір команди?

 Оптимальний розмір команд 4 чоловіки. Можуть бути 4-7 чоловік.